فروش دوربین مداربسته در بابل

دوربین مدار بسته یکی از اصلی‌ترین ابزار‌های حفاظتی در دنیای امروز به شمار می‌رود. دوربین‌ها بر اساس نوع انتقال تصویر به دسته‌های وایرلسIP، AHD و آنالوگ تقسیم‌بندی می‌شوند. در کنار آنها مجموعه HDCVI داهوا و HDTVI هایک ویژن هم هستند که منحصرا توسط این دو برند تولید می‌شوند و تصاویر HD را بر بستر آنالوگ انتقال می‌دهد. همچنین دوربینvها را بر اساس شکل ظاهری می‌توان در گروه‌های بولت، دام و اسپید دام قرار داد که هر کدام شرایط استفاده خاص خود را دارند.

  • دوربین مداربسته HDCVI داهوا تکنولوژی جدید کمپانی داهوا ست که تصاویر را با کیفیت بالا و مگاپیکسلی به نمایش در می‌آورد. در حال حاضر دوربین‌هایی تا رزولوشن 4K در این تکنولوژی پشتیبانی می‌شود. از جمله محاسن HDCVI تصاویر بسیار با کیفیت در بستر دوربین های آنالوگ می‌باشد.
  • دوربین مداربسته AHD این تکنولوژی هم در گروه جدید‌تری از دوربین‌ها قرار می‌گیرد. محصولات این گروه رقیبان اصلی HDCVI هستند که به علت متن باز بودن توسط کمپانی های گوناگونی ساخته می‌شوند. دوربین‌های AHD نیز حداکثر از رزولوشن 4مگاپیکسل پشتیبانی کرده و بزرگترین محاسن دوربین‌های AHD این است که با بستر آنالوگ قادرند تصاویر خیره کننده‌ای از محیط دریافت نمایند.
  • دوربین مداربسته آنالوگ تکنولوژی ابتدایی از دوربین‌های مداربسته است که تصاویر را به صورت خطی و یا تی وی لاینی به نمایش در می‌آورد. تقریبا در حال حاضر استفاده از این تکنولوژی منسوخ شده و از دیگر تکنولوژی‌ها استفاده می‌گردد. اما با این حال به علت قیمت مناسب و استفاده در آیفون تصویری از دوربین آنالوگ به صورت محدود استفاده می‌شود.
  • دوربین مداربسته IP یکی از تکنولوژی‌های پرسابقه در دوربین مداربسته است که بیشتر در اماکن حساس و یا بزرگ استفاده می‌گردد. دوربین‌های آی پی در بستر شبکه به NVR و یا سرور متصل می‌گردد. پشتیبانی از رزولوشن‌های بالا تا 4K و همچنین عدم محدودیت تعدادی در استفاده از دوربین‌ها از مزایای این نوع تکنولوژی می‌باشد.

ویژگی های دوربین مداربسته با کیفیت

قابلیت دید در شب: یکی از قابلیت‌های لازم برای هر دوربین‌، دید در شب است‌. توانایی دوربین در این مورد باعث می‌شود تا در شب دوربین در شب تصاویر مناسبی را تا شعاع مشخصی ثبت نمایند. (شروع از 20 متر)

کیفیت تصویر (رزولوشن)‌: دوربین‌های مداربسته در انواع مختلف و در کیفیت‌های متفاوت به بازار ارائه می‌شوند. تا این زمان شرکت‌های تولید کننده دوربین‌های مداربسته دوربین‌های خود را با رزولیشن‌های 1 مگاپیکسل‌، 2 مگاپیکسل‌، 3 مگاپیکسل‌، تعداد کمی 4 مگا پیکسل‌، 5 مگاپکسل و 8 مگاپیکسل به بازار عرضه می‌کنند.

برابری تصویر دوربین با تصویر ضبط شده: یکی از ویزگی‌های مهم در نصب سیستم‌های نظارتی این است که برخی از دوربین‌های مدار بسته کیفیت مناسبی را در تصویر اولیه در اختیار شما می‌گذارند اما تصاویر ضبط شده در دوربین بر خلاف تصاویر دوربین از کیفیت لازم برخوردار نیستند. بسیار مهم است که در هنگام انتخاب دوربین‌های مدار بسته از برند‌هایی استفاده کنیم تا کیفیت مناسب را در تصاویر ضبط شده با کمترین حجم ممکن در اختیار ما قرار دهند.

مقاوم در برابر گرد و غبار و بارندگی: برای نصب دوربین درمکان‌های باز لازم است تا دوربین در برابر هرگونه گرد و غبار و بارندگی مقاومت لازم را داشته باشد.

کلمات کلیدی: دوربین مدار بسته بابل ، دوربین مداربسته مازندران ، آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش دوربین مدار بسته ، نصب دوربین مدار بسته  ،  دوربین های مدار بسته ، دوربین مدار بسته ، اموزش دوربین مدار بسته ، دوربین مداربسته ، اموزش نصب دوربین مدار بست ، دوربین های مداربسته ، دوربین تحت شبکه ، طریقه نصب دوربین مدار بسته ، نصب دوربین های مدار بسته ، دوربینهای مدار بسته ، دوربین ip ، نصب دوربین مداربسته ، آموزش نصب دوربین ، آموزش دوربین مدار بسته ، دوربین مدار بسته اموزش ، دوربین های تحت شبکه ، راهنمای نصب دوربین مدار بسته ، دوربین های مدار بسته ، سیم کشی دوربین مدار بسته ، دوربین های مدار بسته آموزش ، دوربین مدار بسته طریقه نصب ، بهترین دوربین مدار بسته ، تجهیزات دوربین مدار بسته ، دوربین مدار بسته کوچک ، دوربینهای مدار بسته ، دوربین مدار بسته آموزش نصب ، دوربینهای مداربسته ، روش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش دوربین های مداربسته ، اموزش نصب دوربین مداربسته ، اموزش نصب دوربین مدار بسته ، نقشه دوربین مدار بسته ، نصب دوربین مدار بسته ، طریقه نصب دوربین مداربسته ، طرز کار دوربین مدار بسته ، مدار بسته ، نقشه نصب دوربین مدار بسته ، اموزش نصب دوربین ، بازاریابی دوربین مدار بسته ، قیمت دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته بابل , دوربین مدار بسته مازندران ،, لیست قیمت دوربین مدار بستهcctv price list , camera price list , camera price , CCTV price , C C T V price list ,  , ip camera