فروش اپراتور شیشه ای بابل

فروش درب اتوماتیک شیشه ای در بابل

درب اتوماتیک شیشه‌ای در بابل یکی از پرکاربردترین محصولات درب اتوماتیک محسوب می‌شود. اجزای مهم تشکیل دهنده درب شیشه‌ای اتوماتیک عبارتند از: اپراتور، شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ‌های متفاوت، کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است.

مهمترین جزء از این نوع درب‌های اتوماتیک در بابل، اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد که انواع آن با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار ایران موجود می‌باشد و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه‌ای مربوط به اپراتور آن است. درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای با قاب‌های جذاب و طراحی های چشم نواز امروزه مهمان ما در هر محیطی می‌باشند، این درب‌ها بهترین انتخاب برای ورودی‌هایی می‌باشد که تردد بالا، طراحی‌های منحصر بفرد، سهولت در تردد، میزان حداکثری عبور نور، بهداشت محیط، عایق بندی حرارت و صدا و … مهم می‌باشد.

انواع درب اتوماتیک شیشه‌ای در بابل

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای را می‌توان با توجه به شکل ظاهری به چند دسته مختلف ساده، منحنی یا کرو و تلسکوپی تقسیم کرد. این درب‌ها عمدتاً نفررو بوده و عملکرد اتوماتیک این درب‌ها در بسیاری از اماکن باعث تکریم ارباب رجوع گردیده و حس خوش آیندی در آنها به وجود می‌آورد.

به طور کلی درب اتوماتیک شیشه‌ای در بابل به درب‌هایی گفته می‌شوند که به صورت هوشمند (اتوماتیک) و یا با استفاده از یک ریموت از راه دور و یا دکمه تعبیه شده باز یا بسته شوند، اولین و مهم‌ترین برتری این درب‌ها به انواع دیگر درب‌ها راحتی استفاده از این درب‌ها است. این درب‌ها دارای امنیت بسیار بالایی هستند به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در این نوع درب‌ها به علت استفاده از شیشه و فریم‌های آلومینیومی و یا استیل زیبا به طراحان و دکوراتورها این امکان را می‌دهد تا بتوانند از این درب‌ها در ساختمان‌های مسکونی و اداری، فروشگاه‌ها، اماکن عمومی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، بانک‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها و غیره استفاده نمایند. استفاده از این نوع درب‌ها به طور چشم گیری (تا 70%) از حدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی از ورودی‌ها جلو‌گیری می‌کند و به علت استفاده از درزگیرهای مویی و یا لاستیکی بین فریم‌ها مانع نفوذ گرد و خاک، حشرات و صدا به داخل اماکن می‌گردد.

همچنین عدم وجود دستگیره در این درب‌ها و غیر تماسی بودن آنها تاثیر چشمگیری در جلوگیری از انتشار ویروس‌ها، میکروب‌ها و بیماری‌های واگیردار در محیط‌های بیمارستانی و آزمایشگاهی دارند. مصرف پایین انرژی، اصطحلاک پایین، سازگار با هر نوع دکوراسیون، با حداقل ایجاد صدا، کنترل تردد و عبور و مرور افراد نیز از دیگر مزایای استفاده از این درب‌ها می‌باشند.

مراحل راه اندازی یک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای در بابل

1- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم درب اتوماتیک در بابل

2- تکمیل سیم بندی تابلو و دیگر تجهیزات سیستم درب اتوماتیک در بابل

3- تنظیم یا ریگلارژ میکرو سوئیچ‌های مسیر حرکت درب شیشه‌ای در بابل

4- تست مراحل باز و بسته شدن درب شیشه‌ای اتوماتیک در بابل

5- تنظیم میکرو پروسسور به روی حالت عملکرد مطلوب در اتومات شیشه‌ای در بابل

 اجزای مختلف درب شیشه‌ای در بابل

1- مرکز کنترل (تابلوی فرمان) 2- مولد ( تولید کننده ) نیروی حرکتی مثل جک، بازوها و موتور 3- چشمی ها یا چراغ های مادون قرمز  4- میکرو سوئیچ  5- فلاشر 6- ریموت کنترل یا کنترل از راه دور 7- پایه‌ها 8- قفل برقی 9- قفل مکانیکی

نحوه عملکرد در شیشه ای اتوماتیک در بابل

نحوه کارکرد درب شیشه‌ای اتوماتیک بدین صورت می‌باشد که ابتدا برق شهری وارد منبع تغذیه دستگاه شده و به برق 24 ولت برای تغذیه موتور و مرکز کنترل تقلیل می‌یابد. مدار فرمان، عملکرد موتور و قفل برقی را براساس اطلاعات دریافتی از رادارها و سایر سنسورهای حرکتی زیر نظر می‌گیرد. در صورتی که سنسورها حضور فرد یا جسمی را تشخیص دهند‌، مدار فرمان به موتور فرمان حرکت می‌دهد و نیروی حاصل از موتور به کمک تسمه انتقال قدرت به هنگرها منتقل می‌شود.

هنگرها نیز که وظیفه نگهداری لت‌های متحرک را بر عهده دارند بر روی ریل تعبیه شده در شاسی به صورت کشویی حرکت کرده و در نتیجه درب اتوماتیک شیشه‌ای باز می‌شود . تمامی تجهیزات فوق الذکر درون شاسی درب اتوماتیک قرار گرفته و یک پوشش آلومینیومی با عنوان کاور بر روی آن قرار می‌گیرد .

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ (ساده) در بابل

درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی پرکاربردترین نوع درب اتوماتیک در کشور می‌باشد. این نوع از درب را نسبت به ابعاد و فضایی که وجود دارد به صورت مختلف سفارش می‌دهند. شیشه‌های این درب‌ها اکثرا به صورت شیشه سکوریت نشکن و با قطر 10 میلیمتر می‌باشند و در رنگ‌های گوناگون یافت می‌شود که نسبت به نمای کارشده محیط متفاوت می‌باشد‌.

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در بابل در صورت انتخاب درست محصول با توجه به وزن و ابعاد شیشه سکوریت و فریم‌ها بهترین انتخاب برای سهولت عبور و مرور افراد می‌باشد. این نوع از درب می‌تواند به صورت کشویی دو طرفه باز شود. در این حالت درب دارای 4 لنگه خواهد بود. دو لنگه که در طرفین قرار می‌گیرند و ثابت قرار دارند و دو لنگه دیگر که در بخش میانی آن قرار گرفته‌اند که با تشخیص حرکت و یا وزن توسط حسگر بسیار دقیق که بر روی درب قرار گرفته، دو لنگه میانی به طرفین حرکت می‌کنند و ورودی نفررو باز می‌شود.

درب شیشه‌ای خطی یا کشویی در بابل که شامل 4 قسمت می‌شود می‌تواند ورودی به عرض 0.6 تا 3.9 متر ایجاد کند. (بستگی به انتخاب اپراتور) استاندارد ارتفاع در این درب‌ها به طور معمول 2.20 متر می‌باشد و اگر ارتفاع درب بیشتر از استاندارد باشد از شیشه سکوریت به صورت کتیبه در بالای درب و فضای تهی استفاده می‌شود. وجود سیستم و سنسورهای ایمن خطی بین این درب‌ها و حسگرهای هوشمند با قابلیت ضد برخورد، عابرین را در برابر برخورد احتمالی درب‌ها محافظت می‌کند. درب اتوماتیک اسلایدینگ در بابل یا درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی در بابل نوع کاملا کلاسیک این نوع از درب است که حاصل چندین سال تجربه می‌باشد.

درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی در بابل

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی در بابل راهکاری است برای عرض‌های کم و یا معابری که عرض‌های بزرگتری برای تردد نیاز دارند. تفاوت درب شیشه‌ای تلسکوپی در شکل ظاهری و فرمت عملکرد آن است. درب اتومات شیشه‌ای تلسکوپی در حالت معمول از حداقل 3 تا 6 لت تشکیل می‌گردد. در مدل 3 لت یکی از لت‌ها ثابت در سمت راست یا چپ قرار می‌گیرد و 2 لت دیگر که متحرک هستند بر روی آن لت ثابت قرار می‌گیرند.

برای درب‌های 6 لت هم به همین شیوه و عملکرد می‌باشد فقط به جای حرکت درب‌ها به یک طرف به طرفین باز می‌شود و بر روی درب‌های ثابت قرار می‌گیرند . اما امتیاز ویژه‌ای که این درب نسبت به مدل ساده خود دارد در این است که با استفاده از این درب می‌توان از حدود 70 درصد فضا برای عبور و مرور استفاده کرد، در حالی که این عدد برای نوع ساده‌تر درب شیشه‌ای اتوماتیک‌، تنها 50 درصد است.

درب اتوماتیک شیشه‌ای منحنی (کرو) در بابل

درب اتوماتیک شیشه‌ای منحنی در بابل یکی از زیباترین اپراتورها می‌باشد که برای مکان و فضاهایی کاربرد دارد که از معماری خاصی برخوردارند. درب شیشه‌ای منحنی همانند دیگر اپراتورها نیز شامل طرح‌های متنوعی می‌باشد. درب شیشه‌ای منحنی دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک می‌باشد که همانند درب اسلایدینگ عمل می‌کند اما در امتداد یک منحنی حرکت می‌کند و نوع دیگر آن به این صورت است که فقط دو لت متحرک نصب می‌شود که بدلیل مسایل زیبایی و امنیت بیشتر بهتر است که از نوع اول استفاده شود.

درب شیشه‌ای نیم گرد به دلیل نورد شدن شیشه و فریم و سیستم آن، قیمت به مراتب بیشتری نسبت به مدل های کشویی دارا می‌باشد. این اپراتورها به دلیل ابهت خاص از نظر نمای ظاهری، در اماکن تجاری پر تردد نصب می‌شود اما به دلیل فضای بیشتری که نیازمند است معمولا در ورودی‌های اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مزایای این نوع درب‌ها می‌توان به عرض بازشو زیاد در مقایسه با نوع ساده، امکان استفاده از سقف شیشه‌ای و افزایش نور ورودی به محیط، فضای تردد بیشتر و … نام برد.

درب اتوماتیک شیشهای گردان در بابل

طراحی این درب به گونه‌ای می‌باشد که در عین زیبایی و ابهت بخشیدن به فضای ورودی دارای فضایی مدور برای چرخش لت‌های درب می‌باشد . از درب‌های گردان شیشه‌ای برای ورودی پاساژها و مراکز اداری و تجاری ، هتل‌ها ، مراکز درمانی و برای اماکنی که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است استفاده می‌شود .

درب شیشه‌ای اتوماتیک گردان در بابل علاوه بر امنیت زیاد و بهینه سازی انرژی باعث می‌شود بتوان ورود و خروج همزمان انجام شود . این درب‌ها نیز تنوع زیادی در ساخت دارند که می‌توان به درب اتوماتیک گردان 3 یا 4 پنل‌، درب اتوماتیک گردان بدون فریم یا تمام شیشه، درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای گردان ترکیبی و درب اتوماتیک گردان با قابلیت خروج اضطراری اشاره کرد.

کلمات کلیدی: ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای, اپراتور ارزان قیمت, اپراتور اسمارت, اپراتور بارزانته, اپراتور بتا, اپراتور تلسکوپی, اپراتور تونیک, اپراتور در کشویی, اپراتور درب, اپراتور درب شیشه ای, اپراتور درب منحنی, اپراتور ساخت المان, اپراتور ساخت ایتالیا, اپراتور ساخت چین, اپراتور سنس, اپراتور کازا, اپراتور لابل, اپراتور لابل 75, اپراتور لابل 90, اپراتور منحنی, اپراتور یونیک, اپراتور یونیورسال, انواع درب شیشه ای, اوپراتور اسمارت, اوپراتور بارزانته, اوپراتور کازا, اوپراتور لابل, بهترین اپراتور درب شیشه ای, تنظیمات درب شیشه ای اتوماتیک, درب شیشه ای, درب شیشه ای اتوماتیک, درب شیشه ای ریلی اتوماتیک, درب شیشه ای معمولی, درب شیشه ای هوشمند, راهنمای نصب اپراتور, قیمت اپراتور اسمارت, قیمت اپراتور بارزانته, قیمت اپراتور بتا, قیمت اپراتور درب, قیمت اپراتور درب شیشه ای, قیمت اپراتور لابل, قیمت درب اتوماتیک شیشه ای اتوماتیک, قیمت درب شیشه ای, قیمت درب شیشه ای اتوماتیک, قیمت درب شیشه ای هوشمند, قیمت لت و فریم درب اتوماتیک, قیمت لت و فریم درب شیشه ای, لت و فریم درب شیشه ای, لیست قیمت اپراتور, لیست قیمت اپراتور ساخت ایتالیا, لیست قیمت اپراتور لابل