فروش کرکره برقی در بابل

کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوعی درب اتوماتیک می‌باشد که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می‌کند و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می‌شود‌. کرکره اتوماتیک با موتور کوچکی کار می‌کند که با  فشار یک دکمه باز و بسته می‌شود‌. موتورکرکره اتوماتیک را می‌توان به منبع برق شهری و یا با کمک انرژی‌های طبیعی مانند انرژی خورشید باز کرد‌. کرکره اتوماتیک با استفاده از کنترل از راه دور کوچک و یا یک پانل که در داخل محل نصب کرکره برقی قرار دارد، کار می‌کند و در جایی دیگر اداره می‌شود. مهمترین مزیت اصلی کرکره رول آپ فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی می‌باشد. شما می‌توانید باز یا بسته شدن را دقیقا همانطور که می‌خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.

کرکره اتوماتیک  در بابل بر روی پارکینگ‌های منازل‌، مراکز تجاری‌، اداری و صنعتی‌، درب ورودی سوله‌ها و کارخانه‌ها‌، درب ورودی مغازه‌ها و فروشگاه‌ها‌، به عنوان کرکره پنجره برای ابعاد کوچک‌تر و … و ورودی‌هایی از آن دست نصب می‌گردند تا از ورود افراد ناشناس‌، نفوذ نور خورشید‌، باد و باران جلوگیری کند‌.

کرکره اتوماتیک  را به جهت استفاده از برق شهری و گاها برق 3 فاز‌، برای روشن شدن موتور به اسم کرکره برقی هم می‌نامند و امروزه به دلیل اجبار شهرداری و استقبال مردم کمتر مکانی از انواع آن بهره نمی‌برد‌. تیغه کرکره‌ها معمولا به دلیل استقبال بیشتر به رنگ سفید می‌باشند ولی تیغهرهای کرکره در تمامی رنگ وجود دارد و همچنین تیغه‌ها قابلیت رنگ شدگی به هر کد رنگی را دارا می‌باشند.

کرکره برقی را با استفاده از کنترل از راه دور (ریموت) به راحتی می‌توان باز و بسته کرد و دیگر مثل قدیم نیاز به قدرت دست و استفاده از نیروی انسانی ندارد. مزیت اصلی کرکره اتوماتیک فراهم کردن آسایش و راحتی کاربران است.

مقایسه کرکره اتوماتیک با کرکره دستی در بابل

  • – باعث زیبایی و آراستگی پارکینگ منازل و یا فروشگاه می‌شود‌.
  • – به راحتی قابل شستشو می‌باشد‌.
  • – تنوع رنگی آن زیاد است تا آنجایی که می‌توان در دکوراسیون فروشگاه یک هارمونی چشم نواز ایجاد کرد‌.
  • – از امنیت بیشتری نسبت به کرکره‌های سنتی برخوردار است و به آسانی نمی‌توان آن را خراب کرد‌.
  • – کار با آن راحت‌تر است زیرا نیازی به قفل کردن ندارد‌.
  • – مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف می‌باشد‌.
  • – قابلیت باز و بسته شدن دستی در صورت قطع برق و همچنین استفاده از موتور با ups برای مواقع نبود برق را دارا می‌باشد‌.
  • – استفاده نکردن از نیروی انسانی و باز و بسته شدن با ریموت

انواع موتور کرکره اتوماتیک در بابل

  • موتورهای توبولار برای درب‌های با تردد پایین و ابعاد کوچک استفاده می‌شود‌.
  • موتور‌های ساید یا زنجیری برای درب‌های با تردد بالا و ابعاد بزرگ استفاده می‌‌شود‌.

نحوه انتخاب موتور با توجه به ابعاد، تردد و پیشنهاد کارشناسان شرکت مازند حفاظ صورت می‌گیرد‌.

درب‌های کرکره‌ای دارای مصرف‌های مختلفی است که شامل درب‌های اتوماتیک پارکینگی‌، مغازه‌ای‌، پنجره‌ای و صنعتی می‌باشد‌. هرکدام از این نوع درب‌ها نسبت به کار برد از تیغه، موتور و متعلقات مخصوص به خود بر خوردار می‌باشد ولی اجزای کلی کرکره‌ها یکسان می‌باشند‌.

کرکره اتوماتیک پارکینگ در بابل

تیغه این نوع درب‌ها از جنس آلیاژ آلومینیوم می‌باشد که بسیار سبک و مانند یک عایق خوب در برابر سرو صدا عمل می‌کند. درب کرکره اتوماتیک آلومینیوم فوم‌دار برای درب پارکینگ خانگی بهترین گزینه انتخابی است زیرا صدای کرکره را به حداقل می‌رساند و همچنین به دلیل فوم پلی اورتان عایق حرارت محسوب می‌شود‌. همچنین برای کاهش هزینه‌ها می‌توان از تیغه‌های گالوانیزه بهره برد‌. تیغه‌های گالوانیزه مقاومت بیشتری نسبت به تیغه‌های آلومیتیم دارا می‌باشند ولی سر و صدای آنها بیشتر و مواد به کار رفته درجه 1 نمی‌باشند‌ .

کرکره اتوماتیک برای درب ورودی در بابل یا ورودی رمپ‌هایی که دارای محدودیت فضا می‌باشند نیز مورد استفاده می‌باشد‌. ارتفاع استاندارد درنظر گرفته شده برای کرکره‌های پارکینگ منازل 2.20 می‌باشد‌، اگر ارتفاع سقف پارکینگ ما دارای محدودیت است باید همواره این نکته را در نظر داشت که پس از نصب کرکره ماشین ما می‌تواند به راحتی داخل و خارج شود‌، زیرا نصب کرکره‌ها نیاز به زیرسازی و ارتفاعی برای دورپیچ کار دارد‌.

کرکره اتوماتیک فروشگاه در بابل

درب‌های مغازه‌های قدیمی در بابل که به صورت دستی حرکت می‌کردند منسوخ شده و نصب آنها هزینه‌های بسیار بیشتری را در بر می‌گیرد. درب‌های اتوماتیک کرکره‌ای فروشگاهی در بابل جایگزین این نوع درب‌ها شده است‌. درب کرکره اتوماتیک همان کرکره مغازه سنتی خودمان است. در زمان قدیم کرکره‌های مغازه‌ها به صورت دستی جابجا می‌شد و به دلیل سختی درجابجایی و روغن کاری مداوم و نداشتن شکلی زیبا و نیز ایمن نبودن آن رفته رفته منسوخ شد و به جای آن کرکره اتوماتیک به بازار آمد. از مهمترین کاربردش حذف سختی جابجایی با نیروی فیزیکی بود‌، برای بازو بسته کردن آن امروزه با فشار یک کلید این امر انجام می‌شود و دید داخل را کاملا پنهان می‌نماید (‌به غیر از موارد خاص که از تیغه شفاف ( پلی‌کربنات ) یا تیغه رول گیتر استفاده می شود‌) و به غیر از موتور نمی‌توان آن را بالا و پایین کرد‌.

کرکره اتوماتیک را به جهت استفاده از برق برای روشن شدن موتور به اسم کرکره برقی هم می‌نامند و می‌توان این محصول را برای درب تمامی فروشگاه‌ها‌، مغازه‌ها‌، پارکینگ‌های مسکونی و تجاری و همچنین دکه‌های شهرداری در بابل و ماشین‌های حمل و پخش مواد غذایی در بابل استفاده کرد.

کرکره اتوماتیک صنعتی در بابل

ابعاد کرکره‌های صنعتی در بابل معمولا بسیار بزرگ می‌باشند لذا برای کم نشدن مقاومت آنها در برابر ضربه و شرایط جوی باید از تیغه‌های 100 به بالا استفاده کرد که وزن بلیت آنها بالاتر می‌باشد‌. عرض دهنه کرکره‌های صنعتی گاها تا بالای 12 متر و ارتفاع آنها نیز به بیشتر از 6 متر می‌رسد لذا باید از موتورهای قوی‌تری نیز بهره برد تا جوابگوی این میزان وزن باشد‌. همچنین محور و متعلقات نصب کرکره‌های صنعتی نیز متفاومت می‌باشند و موتور آنها معمولا 3 فاز می‌باشد‌.

شرکت مازند حفاظ در بابل با گسترش فعالیت‌های خود در زمینه نصب انواع کرکره اتوماتیک هم اکنون انواع کرکره اتوماتیک صنعتی را نیز در استان مازندران نصب و پشتیبانی می‌کند. نوع تیغه و قدرت موتورهای کرکره اتوماتیک صنعتی شرکت مازند حفاظ در نوع خود بی‌نظیر است و طرح‌هایی که در تیغه‌های کرکره ارائه می‌شود مناسب با هر نوع محل نصبی می‌باشد. ما دست مشتریان را در انتخاب نوع محصول باز گذاشته‌ایم تا مناسب با بودجه خود تعیین کنند و همچنین در هزینه نصب و راه اندازی نیز تخفیفات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم. از ویژگیرهای کرکره اتوماتیک صنعتی می‌توان به سرعت باز و بسته شدن این نوع کرکره‌، عایق حرارتی و برودتی‌، مقاوم در برابر وزش باد شدید‌، استحکام و استهلاک بسیار پایین یراق آلات این نوع کرکره اتوماتیک اشاره کرد.

کرکره اتوماتیک پنجره در بابل

کرکره پنجره در بابل برای محافظت بیشتر از پنجره‌ها و جلوی درب‌های نفرروی منازل مسکونی یا ویلایی و یا هر مکانی که امنیت آن دارای اهمیت می‌باشد استفاده می‌شود . همچنین استفاده از تیغه‌های شفاف پلی کربنات و رول گیتر در مواردی که امنیت بیشتر مد نظر است پیشنهاد می‌گردد‌. می‌توانید با تماس با شرکت مازند حفاظ از مشاوره رایگان استفاده کنید و بهترین راه حل برای اتوماتیک کردن پنجره منزل یا ویلای خود اقدام نمایید و با خیالی آسوده از ایمنی منزل یا ویلای خود اطمینان حاصل کنید.

کلمات کلیدی: کرکره های برقی اتوماتیک، کرکره فروشگاهی ، کرکره پارکینگی، کرکره های برقی اتوماتیک آلومینیوم، کرکره برقی اتوماتیک گالوانیزه، کرکره شیشه ای، کرکره شفاف، کرکره هوشمند، کرکره پنجره، کرکره برقی صنعتی، کرکره های خانگی دستی و اتوماتیک، درب اتوماتیک، موتورهای درب اتوماتیک ( بارازانته – ساید – توبلار )، انواع کرکره های فومدار، تیغه کرکره آلومینیومی، قیمت کرکره برقی، تیغه کرکره طرح دار، درب شیشه ای اتوماتیک، درب اتوماتیک سکشنال، کرکره آلومینیوم، کرکره اتوماتیک، موتورهای کرکره شیشه ای، موتور کرکره برقی، موتور کرکره شیشه ای، موتور کرکره پارکینگی، موتور کرکره فروشگاهی، موتور کرکره صنعتی،درب-شیشه-ای.درب اتوماتیک ، انواع درب اتوماتیک، درب اتوماتیک کرکره ای، درب اتوماتیک پارکینگی، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی، درب اتوماتیک پارکینگ، درب اتوماتیک تاشو، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک شیشه ای تاشو، درب اتوماتیک فروشگاه، درب شیشه ای فروشگاه، درب اتوماتیک لولایی (SWING)، درب لولایی شیشه ای، درب اتوماتیک با موتور زیر سقفی، کرکره برقی، کرکره های برقی اتوماتیک، درب اتوماتیک تمام گرد، درب اتوماتیک لولایی شیشه ای، درب لولایی، درب فروشگاهی اتوماتیک، در لولایی اتوماتیک، درب اتوماتیکی، درب پارکینگ، درب اتوماتیک ریلی، درب کرکره ای، درب اتوماتیک ضد سرقت، درب اتوماتیک سکشنال، درب اتوماتیک کرکره ای، درب اتوماتیک کرکره ای با موتور زیر سقفی، کرکره اتوماتیک با موتور سانترال، درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد، درب اتوماتیک تمام گرد شیشه ای، درب های اتوماتیک تاشو، درب اتوماتیک تاشو شیشه ای، درب‌ اتوماتیک پارکینگی، درب‌ های اتوماتیک، دربهای پارکینگ، امنیت درب های اتوماتیک، پیدایش درب های اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای فروشگاه، درب اتوماتیک نیم دایره ، درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب شیشه ای اتوماتیک،درب ریموت دار ،درب ریموتی ،کرکره ریموتی ،کرکره های ریموت دار ،تیغه کرکره ریموت دار، کرکره پلی کربنات ، درب اسلایدی،  تیغه کرکره گاپا،تیغه کرکره فوم دار، کرکره های برقی اتوماتیک بابل، کرکره های برقی اتوماتیک مازندران