فروش تابلو روان در بابل

امروزه شاید به جرأت بتوان گفت که متداولترین تابلو های تبلیغاتی ای که مورد استفاده قرار می گیرند، تابلوهای روان هستند. با ساخت تابلو روان امکان تغییر آسان متن توسط خریدار و پشتیبانی از نمایش اکثر فرمت های متن، عکس، انیمیشن و ویدیو باعث شده تا محبوبیت این تابلوها دو چندان شود.

کارایی تابلو روان در بابل

با گذر زمان شاهد پیشرفت تکنولوژی و تاثیر گذاری آن در تمام صنایع هستیم. تابلو روان نیز از تکنولوژی بهره مند شده و توانسته تغییری چشم گیر در تابلوهای تبلیغاتی به وجود آورد. نمایش انیمیشن , تصاویر و متن ها با بهترین کیفیت و به صورت فول کالر از ویژگی های تابلو روان است. این مزایا باعث می شود تا فروشگاه و مغازه شما جلوه ای چشم گیر پیدا کند و مشتریان به راحتی جذب آن شوند.

قطعات اصلی تابلو LED روان در بابل

تابلو روان که به عنوان تابلو LED روان نیز شناخته می شود می تواند متن تبلیغاتی مورد نظر را در قالب های مختلف نشان دهد. نمایش به صورت اشکال هندسی و زوایه دار می تواند تبلیغات شما را جذاب تر کند و پیام آن را بهتر به مخاطب انتقال دهد. این نوع از تابلوها می توانند تا چندین میلیون رنگ را در معرض نمایش قرار دهند. از این رو به آن ها تابلوی فول کالر نیز گفته می شوند زیرا محدودیتی در نمایش رنگ ندارند. قطعه ای به نام ماژول وظیفه نمایش متون و تصاویر را در تابلو به عهده دارند.

ماژول

ماژول را می توان جزو حیاتی ترین و اصلی ترین قطعات تابلو روان در بابل به حساب آورد. زیرا وظیفه ای مهم بر عهده دارد و آن هم نمایش تصاویر , متون و افکت مورد نظر است. اما ماژول دقیقا چیست ؟ ماژول به بلوک های LED گفته می شود که در با قرار گرفتن در کنار یکدیگر می توانند تابلوی روان را تشکیل دهند. ماژول ها امکان جداسازی و پیوند مجدد را دارند و با استفاده از کابل ” فلت ” به صورت سری در کنار همدیگر قرار می گیرند.

برد کنترل

برد کنترل بعد از ماژول از مهم ترین قطعات تابلو روان است که دارای پورت ورودی است که می توان تصویر و متن دلخواه را به آن متصل کرد و بعد از کپی کردن آن بر روی تابلو آن را جدا کرد. تصاویر و انیمیشن مورد نظر به وسیله نرم افزارهای مخصوص طراحی می شود و توسط USB به تابلو منتقل می شود. برد کنترل وظیفه پخش تصاویر را بر عهده دارد.

مشخصات تابلو روان چیست؟

عدم محدودیت در نمایش رنگ در بابل

تابلوی روان هیچ محدودیتی در نمایش رنگ ندارد و می تواند تا 16 میلیون رنگ مختلف را به طور همزمان نمایش دهد. در طراحی انیمیشین مورد نظر باید از رنگ های متضاد و مکمل به میزان مناسب استفاده کرد تا علاوه بر جذب مشتری جلوه ای زیبا را خلق کند.

قابلیت برنامه ریزی در بابل

تابلو روان جزو آن دسته از تابلوهای تبلیغاتی است که قابل برنامه ریزی است و می توان انیمیشن و متن را به راحتی تغییر داد. همچنین تغییر رنگ و افکت نیز در کسری از ثانیه انجام می شود و نیاز به طراحی مجدد ندارد. در صورتی که در سایر تابلوهای تبلیغاتی این امکان وجود ندارد.

اجرا به شیوه های مختلف در بابل

از تابلوی روان فقط برای سردرب فروشگاه ها و مغازه ها استفاده نمی شود بلکه قابلیت اجرا به انواع مختلف را دارد. شما می توانید در سالن و محیط دلخواه خود نیز این تابلوی جذاب استفاده کنید و تصاویر مورد نظر را در معرض نمایش قرار دهید.

عدم محدودیت در ابعاد 

تابلوی روان قابل طراحی و تولید در سایز ها و ابعاد مختلف است. اما قبل از طراحی باید به خوبی مساحت محل مورد نظر را اندازه بگیرید زیرا نصب تابلوی بزرگ در محیط های کوچک و بالعکس نه تنها باعث جذب مشتری نخواهد شد بلکه ممکن است در ذوق مشتری بزند.

مزایای تابلوی روان

عدم نیاز به ولتاژ بالا

استفاده از ماژول ها در ساخت تابلوهای روان موجب می شود که شما نیازی به ولتاژ بالا نداشته باشید و این مساله می تواند موجب صرفه جویی در مصرف برق و انرژی شود. زیرا ماژول ها برق شهری را در ولتاژ پایین دریافت می کنند.

عمر زیاد

عمر زیاد تابلوهای روان از مهم ترین ویژگی های مثبت آن تلقی می شود. از این تابلو می توانید در زمان طولانی استفاده کنید. اما فراموش نکنید که هر وسیله برقی نیاز به نگهداری و سرویس دارد تا بتواند مدت طولانی سالم بماند.

شدت نور و کیفیت

تابلوهای روان به این دلیل که فول کالر هستند کیفیت بسیار بالایی دارند و همین مساله موجب می شود که تابش نور آن ها نیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند و برای مشتری ایجاد جذابیت کند.

تاثیر گذاری بر ذهن مشتری

حافظه دیداری افراد بسیار قوی است و هر تبلیغی که جنبه بصری داشته باشد تاثیر و ماندگاری بالایی در ذهن او ایجاد می کند. شما می توانید با نمایش برند و محصولات خود در تابلوی روان در ذهن مشتری تثبیت شوید.

قابل نصب در محیط های باز

این تابلوها به این دلیل که ضد آب هستند و بر اثر بارش باران و برف آب به درون آن ها نفوذ نمی کند گزینه مناسبی برای نصب در فضای آزاد هستند.

  

بهترین رنگ ها برای استفاده در تابلوی روان

هر کدام از رنگ ها حاوی پیامی هستند که مشتری به خوبی این پیام ها را دریافت می کند و در ذهن خود ثبت خواهد کرد. اغلب استادکاران و تابلوسازان حرفه ای توصیه می کنند از رنگ های قرمز , سبز , سفید و آبی در ساخت تابلو استفاده شود تا تبلیغ موثرتر واقع شود.

کلمات کلیدی : تابلو روان بابل ، تابلو روان مازندران، تابلو فروشگاهی، ساخت تابلو تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی مدرن، روانشناسی رنگ ها در تبلیغات، تابلو چینی، نصب تابلو تبلیغاتی مغازه، قیمت تابلو روان، برد کنترل، تابلو ال ای دی ، قیمت ماژول تابلو روان، قطعات تابلو روان، تابلو Led، آموزش ساخت تابلو روان، آموزش تولید تابلو روان، آموزش ساخت تابلو ال ای دی، آموزش ساخت تابلو LED، آموزش تابلو روان، آموزش ساخت تلویزیون شهری