فروش جک های پارکینگی در بابل

درب‌های لولایی انواع مختلفی دارند که از جنس و متریال‌های گوناگون ساخته می‌شوند. اما برای اتوماتیک کردن درب‌های لولایی چند عامل مهم وجود دارد تا بتوان بهترین جک پارکینگی در بابل را انتخاب کرد. شرکت مازند حفاظ سعی کرده است با چند توصیه ساده به شما در انتخاب بهترین جک پارکینگی مشاوره دهد.

  • وزن هر لنگه درب در بابل
  • تعداد تردد در شبانه روز در بابل
  • عرض هر لنگه درب در بابل

انواع جک پارکینگی برای درب لولایی در بابل

جک پارکینگی در بابل یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می‌کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود. در توضیح ساده‌تر جک پارکنگی مکانیکی برای درب‌های سبک‌تر و تردد محدود‌تر استفاده می‌شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب‌های سنگین.

در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف است و در صورت استفاده از جک پارکینگی در بابل به زیبایی درب لطمه وارد می‌شود می‌توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است. نصب این نوع جک پیچیده‌تر از جک پارکینگی می‌باشد و برای نصب آن نیاز به فونداسیون و زیرسازی می‌باشد.

ابزار و قطعات به کار رفته در جک پارکینگی در بابل

چشمی،  مرکز فرمان،  ریموت کنترل،  فلاشر،  جک بازویی، قطعات نصب

چشمی: دارای  سیستم مادون قرمز می‌باشد و اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی قرار داشته باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری می‌کند و مانع می‌شود که درب به خودرو صدمه وارد کند.

مرکز فرمان: وظیفه فرمان و باز و بسته شدن و توقف جک‌ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگی می‌باشد.
ریموت کنترل: وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می باشد . غالبا 2 ریموت کنترل در پکیج وجود دارد و در مجتمع های بزرگ می توان تعداد زیادی ریموت را از شرکت تهیه و با مرکز فرمان متصل ساخت.

جک بازویی در بابل: ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی در بابل است .

فلاشر: با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن ، پیام مرکز فرمان را نشان می دهد .

جک پارکینگی الکترو مکانیک در بابل

برای درب‌های سبک، با تردد پایین و با عرض کم استفاده می‌شود (ساختمان‌های مسکونی با تعداد واحد پایین) و به وسیله نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می‌کند .

نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می‌کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند.

جک پارکینگی الکترومکانیکی در بابل از لحاظ امنیت به مانند سیستم‌های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم است و می‌توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند.

جک پارکینگی الکترو هیدرولیک در بابل

برای درب‌های سنگین با تردد بالا و با عرض زیاد (مجتمع‌های مسکونی، اماکن صنعتی و…) استفاده می‌شود که به وسیله فشار روغن کار می‌کند.

جک پارکینگی  در بابل اولین نوع درب اتوماتیک محسوب می‌شود. جک پارکینگی هیدرولیکی از قدرت بسیار زیاد و توانایی کارکرد نامحدود و استهلاک بسیار پایین نسبت به جک الکترومکانیکی برخوردار است.

جک‌های بازویی هیدرولیکی برای درب‌های پارکینگی سنگین در بابل و یا درب‌های صنعتی کاربرد دارد‌. همچنین بر خلاف جک‌های مکانیکی تعداد تردد آن محدود نمی‌باشد. اگر بخواهیم به معایب این سیستم اشاره کنیم باید به گران بودن آن و احتیاج به سرویس و نگهداری فصلی اشاره کرد. از لحاظ امنیت نیز برتری محسوسی نسبت به جک پارکینگی مکانیکی در بابل دارد و توصیه می‌شود در ابعاد بالای هر لنگه 2 متر از قفل برقی استفاده شود.

کلمات کلیدی: فروش جک پارکینگی،  خرید جک پارکینگی، لیست قیمت جک پارکینگی، جک پارکینگی بابل ،نصب جک پارکینگی مازندران، فروش جک پارکینگی، تعمیرات جک پارکینگی، تعیرات جک پارکینگی، فروش درب اتوماتیک پارکینگ، خرید جک اتوماتیک پارکینگ، ارائه خدمات جک پارکینگی در بابل، جک پارکینگی در مازندران، درب ، اتوماتیک، در برقی، ریموت ، کرکره، برقی ، در شیشه ای ، جک ، راه بند ، ریموت ، در پارکینگ ، کامه ، بی اف تی ، جک ، بی اف تی ، بنینکا ، درب اتوماتیک ، درب برقی ، درب اتوماتیک ، تعمیر درب ، درب پارکینگی ، جک پارکینگ ، تعمیر درب پارکینگ ، درب ریلی ، فک  ، پروتکو ، ریموت ، چشم الکترونیک ، برد الکترونیکی ، دربهای برقی Beninca  ،BFT ، دربهای برقی ، درب اتوماتیک پارکینگ آلدو ، درب اتوماتیک پارکینگ تکنما ، درب اتوماتیک پارکینگ یوتاب ، درب اتوماتیکم پارکینگ پروتکو ، درب اتوماتیک پارکینگ تابا ، درب اتوماتیک پارکینگ زومر، درب اتوماتیک پارکینگ سوزوکی، درب اتوماتیک پارکینگ سیماران، درب اتوماتیک پارکینگ کامه، درب اتوماتیک پارکینگ کی اتومیشن، درب اتوماتیک پارکینگ لایف، درب اتوماتیک پارکینگ نایس، درب اتوماتیک پارکینگ وی تو، درب اتوماتیک پارکینگ یوروماتیک، درب اتوماتیک پارکینگ بی اف تی