درباره ما

شرکت مازند حفاظ عرضه کننده مدرنترین درهای سکشنال، کرکره برقی، جک‌های پارکینگی، اپراتور شیشه‌ای، دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، قفل برقی، ردیاب ماشین و تابلو روان، با بیش از 10 سال فعالیت درخشان در بازار استان مازندران در جهت افزایش رضایت مشتریان خدماتی را به شرح زیر به شما ارائه می‌نماید:

  • امکان بازدید و مشاوره فنی و راهنمایی قبل از خرید و تشخیص نیازهای مصرف کننده
  • گارانتی یکساله و ده سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی
  • قرارداد نگهداری و تعمیرات
  • استفاده از برندهای معتبر
  • استفاده از کارشناسان متخصص در دپارتمان مهندسی فروش و تکنیسن‌های مجرب در دپارتمان نصب و اجرا
  • برخورداری از رزومه‌ معتبر و سابقه همکاری با سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر
  • گردآوری مجموعه‌ کاملی از راه‌حل‌های حفاظتی و کنترل تردد در کلیه اماکن

ما فعالیت‌های خود را از طراحی سیستم و ارائه پیشنهاد سامانه‌های گوناگون تا تأمین اقلام مورد نیاز از برترین نام‌های تجاری دنیا و در نهایت نصب و خدمات پس از آن را با بالاترین استانداردها پوشش داده‌ایم.
از شروع این کار تعهد و مسئولیت همواره سر لوحه کار این مجموعه بوده است که ثمره آن رضایت‌مندی مشتریان ما است که همین موضوع بهترین مشوق و انگیزه برای ارتقاء روز افزون فعالیت‌های ما گشته است.
شعار واقعی ما صداقت، تعهد، مسئولیت و درک نیازهای گوناگون مشتریان بوده و خواهد بود. باشد تا جایگاهی شایسته و در خور برای آبادانی و سربلندی استان عزیزمان داشته باشیم.

مازند حفاظ در طی سالیان متمادی فعالیت پر ثمر خود همواره اصل رضایت‌مندی مشتریان خود را در سراسر استان سرلوحه کار خود قرار داده است. آشنایی و ارائه جدیدترین فناوری‌های روز از معتبرترین شرکت‌های مطرح در عرضه بین المللی از ویژگی‌های مهم تیم مازند حفاظ می‌باشد و به جرات می‌توان گفت که در بسیاری از موارد جزو پیشتازان و نخستین معرفی کنندگان سامانه‌های نوین در استان بوده‌ایم.
امید که با این پشتوانه غنی از دانش و تجربه ما و اعتماد و اطمینان شما که مانند کوهی سترگ پشتیبان ما در سال‌های گذشته بوده بتوانیم نیازهای گوناگون شما مشتریان گرامی را به بهترین شکل ممکن برآورده کرده و رضایت شما را تامین نماییم.

مازند حفاظ، دوربین مداربسته بابل،دوربین مدار بسته بابلT درب کرکره ای بابل، در کرکره ای بابل، دزدگیر اماکن بابل، ردیاب ماشین بابل، اپراتور شیشه ای بابل، درب سکشنال بابل، درب پارکینگی بابل، تابلو روان بابل، سایبان برقی بابل، دوربین مداربسته مازندران، درب کرکره ای مازندران، دزدگیر اماکن مازندران، ردیاب ماشین مازندران، اپراتور شیشه ای مازندران، درب سکشنال مازندران، درب پارکینگی مازندران، تابلو روان مازندران، سایبان برقی مازندران