سنسور درب اتوماتیک شیشه ای در محموداباد

کد مطلب : 413
تعداد بازدید : 1365
28 آذر 1400
سنسور درب شیشه ای اتوماتیک جهت تشخیص تردد از درب اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند. این سنسور قسمت بالای درب، داخل و یا خارج درب نصب می شود.
سنسور درب اتوماتیک شیشه ای در محموداباد

 

سنسور درب اتوماتیک شیشه ای در محموداباد

سنسور درب شیشه ای اتوماتیک جهت تشخیص تردد از درب اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند. این سنسور قسمت بالای درب، داخل و یا خارج درب نصب  می شود.

این سیستم الکترونیکی هوشمند جهت تشخیص تردد از اشعه ماکروویو و نیز سیستم اشعه مادون  قرمز راداری جهت تشخیص حرکت افراد به  صورت طولی، عرضی و یا خلاف جهت سنسور استفاده می کند.

کنترل تردد به‌ وسیله این سیستم باعث جلوگیری از نفوذ مواد خارجی مانند چوب و پلاستیک و… می‌شود. این سیستم هوشمند قادر به تشخیص افراد و اشیا و همچنین دارای حساسیت قابل تنظیم می‌باشد.

قابلیت تشخیص جهت حرکت‌های مختلف یکی دیگر از ویژگی‌های این نوع درب است. سیستم ضد برخورد و یا Anti Crash یکی دیگر از امکانات این سنسور می‌باشد.

قیمت سنسور درب اتوماتیک درب های اتوماتیک شیشه‌ای ضمن سهولت در استفاده با توجه به پکیج مورد استفاده در سیستم، قابلیت اتصال به سیستم اعلام حریق را داراست.
از طرفی شما به خواست خود می‌توانید وضعیت درب را تغییر دهید. می‌توانید درب را قفل، یا کاملا باز یا اتوماتیک یا تنها برای ورود افراد یا تنها برای خروج آنها تنظیم کنید.
حتی این دسترسی را دارید که در صورت قطع برق درب را به صورت دستی باز کنید یا حتی در مواقع ضرورت از ریموت کنترل برای باز و بسته کردن درب استفاده کنید.
این سطح از امنیت و سهولت در استفاده مطمئناً توسط دربهای سنتی محقق نخواهد شد.

درب ها واقعا باز می شوند؟

بعد از اینکه سنسورها حضور یک فرد را تشخیص دادند، کار واقعی باز کردن / بستن درب ها باید انجام شود. سنسورها به یک درایو الکترونیکی متصل می شوند که به پانل های درب از طریق یک درایو کمکی یا یک چرخ دنده متصل می شوند. درایو کمکی توسط کمربندهای لاستیکی تنظیم می شود که حرکت و باز شدن درب ها را تنظیم می کند. در پایین این درب ها غلطک هایی هستند که اجازه می دهد درب ها به راحتی اسلاید شوند.

نکاتی درباره نصب درب اتوماتیک در محمود اباد

 • نوع ساختمان
 • اندازه درب
 • وزن درب
 • فضای در دسترس
 • بیرونی و یا داخلی بودن مکان مورد نظر
   

انواع سنسور درب اتوماتیک:

 • سنسور ماکروویوی بازتابی
 • سنسورهای مادون قرمز
 • حسگرهای ترکیبی
 • سنسورهای تشخیص مادون قرمز
 • سنسور ترکیبی دربهای اتوماتیک

سنسور ماکروویوی بازتابی

این سنسورها مشخصاً برای افزایش قابلیت بازنمودن هرگونه از دربهای اتوماتیک برقی طراحی شده است. حسگرهای بازتابی، قدرت تشخیص بالاتری نسبت به سایر سنسورها در دربهای اتوماتیک شیشه ای را دارند، خصوصاً برای استفاده در ورودی هایی که سرعت عمل بالا مهم می باشد. این نوع سنسور یکی از حسگرهای فعال مایکروویوی قابل تغییر است که امروزه بکار می رود.

سنسورهای مادون قرمزفروش درب اتوماتیک:

سنسورهای مادون قرمز، با تشخیص سریع منطقه تحت پوشش خود، یک منطقه ایمن در محدوده حرکتی بوجود می آورند و در محدوده مشخصی با هر نوع کاربردی قابل تنظیم است، این سنسورها نیز با هر نوع درب اتوماتیکی قابل استفاده بوده و مزیت آن سرعت بسته شدن بالا و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد.

حسگرهای ترکیبی:

این نوع از (چشمی ها) سنسورها، جزء سنسورهای مایکروویوی و مادون قرمز بوده که خصوصیت منحصربفرد آنها ایمنی بالا در مواجه با اشیاء موجود میان دربها و عدم برخورد با آنها می باشد. در این نوع حسگرها ایمنی و فعال سازی سریع، از اهمیت بالایی برخوردار است.

سنسورهای تشخیص مادون قرمز:

این سری از حسگرها، جزء سنسورهای جدید استاندارد مادون قرمز هستند که در دربهای اتوماتیک استفاده می گردند. این مجموعه از سنسورها برای امنیت بیشتر عابرین و فعال شدن در محدوده تعیین شده می باشند که با استفاده از تکنیک محدوده تعیین شده، حساسیت زیادی در اطراف آستانه درب ایجاد می کند.

سنسور ترکیبی دربهای اتوماتیک:

این سنسورها بواسطه نصب سریع و همچنین استفاده از تکنولوژی مادون قرمز فعال لیزری، که از مزایای آن می باشد با دید وسیع خود قابلیت تشخیص سایه ها و اشیا را دارد و از بوجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری می نماید.

 

مطالب مشابه