قیمت تابلو روان در مازندران

کد مطلب : 385
تعداد بازدید : 591
5 آبان 1400
عوامل موثر در قیمت تابلو روان در مازندران مزایای نصب تابلو روان در مازندران
قیمت تابلو روان در مازندران

 

عوامل موثر در قیمت تابلو روان در مازندران

قیمت تابلو روان در مازندران :

 

 1. تابلو ال ای دی  به دو شیوه آفلاین و آنلاین قابل طراحی و پیاده سازی است . تفاوت این دور روش این است که در روش نصب تابلو تبلیغاتی led  به روش آنلاین از وسیله ای با نام ویدیو پروسسور استفاده می کنند که این وسیله قادر به نمایش تصاویر و ویدیوها به صورت ناهمگون و در ابعاد بزرگتر و بیشتر است . در ساخت تابلو ال ای دی به این روش به جای ذخیره انیمیشن در حافظه تابلو از یک دستگاه گیرنده تلویزیونی استفاده می شود . تصاویر ، نوشته های متحرک و ویدیوها با ورودی های متفاوت توسط این پروسسور به صورت منظم و پشت سر هم به نمایش گذاشته می شوند  . به علت استفاده از این ابزار ، قیمت تابلو روان به شیوه آنلاین بیشتر از آفلاین می باشد .
 2. تعداد رنگ هایی که در نمایش تابلو موثرند ، بستگی به نوع ماژول ها دارند و همین امر یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت است .
 3. اندازه و ابعاد تابلو روان نیز از جمله فاکتورها جهت تعیین قیمت تابلو روان می باشد .
 4. قاب تابلو روان یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت تابلوست .
 5. نوع لامپ های مورد استفاده در ماژول ها
 6. برد یا مین برد تابلو روان نیز از عواملی است که می تواند سبب کاهش یا افزایش قیمت تابلو روان باشد . مین برد حاوی چند نوع متفاوت U60 ، U6B ، U62 ، U63 ، D10 ، D20 ، D30 ، C10 و C30
 7. قیمت تابلو ال ای دی روان بر اساس ابزارهایی که در ساخت آنها مورد استفاده واقع می شود و نوع گارانتی هر یک از آنها محاسبه می شوند . تعداد رنگ های بکار رفته ، کیفیت ماژول ها ، قالب تابلو و دیگر فاکتورها از عوامل کلیدی برای تعیین قیمت تابلو ال ای دی روان هستند .

نوع راه اندازی تابلو روان :

برای اینکه تابلو روان را به عنوان تابلو سر در مغازه خود راه اندازی کنید ، لازم است با روشهای راه اندازی این نوع تابلو تبلیغاتی آشنا شوید . برای راه اندازی تابلو برجسته روان دو مفهوم Driving  و Data Apply  مطرح می گردد . دادن فرمان روشن و خاموش به ال ای دی Data Apply نامیده می شود . اعمال جریان تغذیه در این نوع تابلوهای تبلیغاتی Driving است . فرمان Driving ارتباط مستقیم با فرمان روشن و خاموش ال ای دی دارد . یعنی اگر فرمان روشن صادر شود بعد از Driving ال ای دی روشن و اگر فرمان خاموش صادر شود بعد از Driving ال ای روشن نخواهد شد .

مزایای نصب تابلو روان در مازندران :

 • متحرک بودن متن نمایشی باعث جذابیت بصری و در نتیجه جذب بیشتر مشتری از طریق ساخت و نصب تابلو ال ای دی می گردد.
 • تابلو ال ای دی روان همچون تلویزیون شهری قابلیت اجرا در تمام رنگهای دلخواه شما را دارد . روانشناسی رنگ ها در تبلیغات با توجه به نوع کسب و کار بسیار حائز اهمیت است . اما در ساخت تابلو روان بیشتر از رنگ های قرمز ، سبز ، سفید و آبی استفاده می شود .
 • برای اجرای تابلوهای برجسته روان به علت استفاده از ماژول های ال ای دی نیاز به استفاده از ولتاژ بالا نیست .
 • تابلو روان دارای عمر مفید است . بنابراین می توانید از آن به عنوان تابلو سر در مغازه و یا تبلیغات محیطی ، برای مدت زمان طولانی استفاده نمایید  .
 • تابلو روان قابلیت برنامه ریزی به شیوه دلخواه و ایجاد تصاویر گرافیکی ، نمایش ویدیویی و متن های جذاب با رنگ های  مورد پسند شما را دارد .
 • دارای شدت نور و کیفیت خارق العاده می باشد .
 • درگیر نمودن حافظه دیداری رهگذران و تاثیرگذاری ماندگار
 • ساخت تابلو تبلیغاتی روان به شیوه Outdoor  کاملاً ضد آب بوده و قابل نصب در محیط های باز می باشد .
 • قابلیت تعویض فایل موجود در حافظه تابلو ال ای دی و برنامه ریزی مجدد

مطالب مشابه