تابلو ال ای دی روان در قایمشهر

کد مطلب : 378
تعداد بازدید : 300
26 مهر 1400
فروش و نصب تابلو روان در قایمشهر
تابلو ال ای دی روان در قایمشهر

 

تابلو ال ای دی روان در قایمشهر

تابلو ال ای دی روان امروزه پیشرفته ترین مدل تابلو های تبلیغاتی را تشکیل می دهند.پیشرفت در این قسمت از دنیای تبلیغات بسیار سریع و چشم گیری می باشد و دلیل آن اجرای کارهای متفاوت در یک تابلو می باشد.البته جدا از متریال مناسب و با کیفیت این بخش بسیار وابسته به طراحی نرم افزاری تابلو می باشد.

تابلو ال ای دی روان از دیود های نوری ای ساخته شده اند که بنا بر مورد استفاده از رنگ های مختلف برای نور دهی استفاده می کندد مدل آرجی بی و فول کالر آن تمام رنگ ها رادر خود جای داده اند.

تابلو های ال ای دی روان از دیتاهایی طبعیت می کنند که با برنامه نویسی به مادر برد منتقل می شوند و در صورت نیاز به کم و زیاد کردن ولتاژ باعث به وجود آمدن اشکال مورد نظر در تابلو می شوند.در تابلو های روان هر کدام از لامپ ها وظیفه خود را ایجاد می کند و در زمان مناسب خود خاموش روشن یا نور خود را کم یا زیاد می نماید و با کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی از این لامپ ها مشاهده می کنید که تابلو قادر به نمایش اشکال می گردد.در پروژه های تابلو ال ای دی روان بهتر است ابتدا فضایی را که قرار است تابلو در آن نصب شود را تعیین نماییم تا تابلو را نسبت به آن مکان انتخاب نماییم.

تابلو روان های رنگی( فول کالر) در قایمشهر

در ال ای دی های روان آر جی بی این کار توسط سه لامپ سبز و قرمز و آبی در کنار یکدیگر ایجاد می شوند.روشن شدن هم زمان هریک از این لامپ ها در کنار هم باعث تلفیق نور ها باهم و به وجود آمدن یک رنگ متفاوت می گردد و با کم و زیاد کردن ولتاژ هریک از این لامپ ها طیف رنگی تازه ای به دست می آید. 

در تابلو ال ای دی روان های فول کالر به جای سه لامپ از یک لامپ با 4 پایه استفاده شده است که یکی از پایه ها مشترک و سه پایه دیگر رنگ های سبز و قرمز و آبی می باشند در این مدل ال ای دی هم با روشن شدن شدن جدا جدا یا باهم یا ولتاژ های مختلف می توان به طیف نور های مختلف دست پیدا نمود.

این دستورات برای طیف نوری نیز توسط دیتا و برنامه نویسی به ماژول های تابلو روان داده می شوند تا تصاویر به نمایش در بیایند.ولتاژ تغذیه ماژول ها 5 ولت می باشد اما ولتاژ ال ای دی ها متفاوت می باشند بعضی 3 ولت مثل آبی و سبز و نیز بعضی 2 ولت مثل قرمز به همین دلیل است که تابلو های ال ای دی روان سبز پرنور تر هستند و به طبع آن چون ولتاژ بالاتری دارند مصرف انرژی بیشتری نیز دارند واین باعث افزایش ترانس و افزایش قیمت این تابلو نسبت به قرمز می باشد.

در تابلو ال ای دی روان تلوزیون شهری نیز تعداد ترانس های مصرفی بسیار زیاد می باشند به علت مصرف بالای لامپ ها و علاوه بر ماژول آن ها که گران تر هستند تعداد منبع تغذیه بیشتری نیز در آن ها استفاده می گردد.

قوانین کلی تابلو ال ای دی روان

ماژول های تابلو ال ای دی روان استاندارد سایزی خاصی را طبعیت می کنند.ابعاد این ماژول ها عرض 16 سانت در طول 32 سانت می باشند و برای تابلو های غیر از تلوزیون شهری باید یه لبه 10 سانتی برای قاب آن در نظر بگیرید.

بنابر این سایز مورد نظر خود را باید با توجه به این فرمول محاسبه نمایید.به عنوان مثال ما اگر یک فضای به اندازه طول 1متر و 40سانتی و عرض 80 سانتی داشته باشیم میتوانیم از یک تابلو روان با تعداد ماژول عرض4 عدد ماژول که میشود 4*16+10= 74و برای طول هم 4 عدد ماژول که میشود 4*32+10=138 میشود طول و عرض تابلوی ما.

به عبارت دیگر یک تابلو ال ای دی روان با تعداد ماژول ارتفاع 4 عدد در طول 4 عدد یا به ابعاد ارتفاه 74 سانت در 138 سانت در بعضی استثناء ها هم میتوان قاب تابلو را سفارشی ساخت و لبه آن را حذف نمود اما این کار توصیه نمی شود به این دلیل که مقاومت تابلو در برابر باران کم می شود.

برنامه تابلو ال ای دی روان

تمامی تابلو های ال ای دی روان یا تابلو روان ها دارای یک ورودی برای دریافت برنامه هستند که در موارد با هم تفاوت هایی دارند بیشتر پرت های ورودی و متداول ترین آن ها یو اس بی است که در بیشتر تابلو های روان ال ای دی تک رنگ قابل مشاهده می باشد. مادر برد وظیفه دریافت برنامه سیو کردن آن و باز پخش کردن آن را به عهده دارد.در تابلو های تک رنگ بعد از برنامه نویسی توسط نرم افزار های مختص این کار برنامه را داخل یک فلش که حداکثر باید 8 گیگ باشد برنامه را ذخیره می نماییم و فلش را به ورودی مادر برد وصل می نماییم. گاهی برای راحتی دسترسی به این ورودی از یک کابل افزایش طول یو اس بی استفاده می شود که این کار باعث راحتی شما می شود و نیازی نیست تا درب تابلو را باز نمایید.

در زمان روشن بودن تابلو ال ای دی روان باید فلش را به داخل ورودی متصل نماییم.در وحله اول برنامه قبلی باید پاک شود و بعد برنامه جدید به داخل مادر برد منتقل شود تمام این کارها به صورت خود کار در مادر برد اتفاق می افتد و نیازی به انجام کاری از سوی ما ندارد.علامت لود شدن بر روی تابلو ال ای دی روان و بروی ال ای دی ها نمایش داده می شود بعد از گذشت یک مدت زمان بسته به مدل نادر برد برنامه نمایش داده می شود.

بعداز شروع به کار تابلو ونمایش برنمامه احتیاجی به وصل بودن فلش نمی باشد و شما می توانید فلش را خارج نمایید.در تابلو روان های رنگی یا فول کالر به خاطر برنامه دهی سنگین به این ال ای دی روان ها از پرت های کابل مخصوص اچ دی ام آی استفاده می شود تا برنامه سریع تر و با کیفیت لازم منتقل گردد.

مجموعه تابلو ساز اچ دی از جمله مجموعه های معتبر در زمینه تولید انواع تابلو در مدل های مختلف و تابلو ال ای دی روان میباشد که در ساخت و تولید تابلو ها از بهترین و با کیفیت ترین قطعات و همچنین اصولی ترین روش ها بهره میگرد که در نتیجه با تولید تابلو هایی استاندارد و با کیفیت توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

 

تابلو ها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که میتوانند در در کنار معرفی صنف و کسب و کار نقش تبلیغاتی بسیار خوبی را نیز ایفا کنند. انواع تابلو تاکنون تولید شده اند که یکی از آنها تابلو ال ای دی روان میباشد. تابلو ال ای دی روان همانطور که از نامش به خوبی پیداست از لامپ های ال ای دی بر روی خود بهره میبرد که این لامپ ها وظیفه به تصویر کشیدن تصاویر را بر عهده میگیرد و در جلب توجه رهگذران نقش بسیار موثری دارد. تابلو ال ای دی روان به این دلیل روان نامگذاری شده است که تصویر به نمایش در آمده بر روی تابلو را به صورت متحرک نشان میدهد. تابلو ال ای دی روان میتواند به صورت رنگی تصاویری متحرک تبلیغاتی را بر روی خود نمایش دهد و از فاصله طولانی بر خلاف دیگر تابلو ها میتواند نظر عابرین و رهگذران را به خود جلب نماید.

 

انواع تابلو ال ای دی روان در قایمشهر

تابلو ال ای دی روان به انواع مختلفی تقسیم بندی میشود که در این بین میتوان به تابلو ال ای دی روان تک رنگ و همچنین تابلو ال ای دی روان چند رنگ و همچنین تمام رنگ اشاره نمود. یکی از انواع تابلو های ال ای دی روان که از اولین نوع این تابلو ها محسوب میشود نوع تک رنگ میباشد. تابلو ال ای دی روان تک رنگ همانطور که از نامش نیز پیداست تنها یک رنگ را پشتیبانی میکند و به طور مثال میتواند تصاویر با یک رنگ سبز را به نمایش در آورد. تابلو ال دی روان تک رنگ به دلیل اینکه یک رنگ را به نمایش در می آورد از قیمت پایین تری نیز برخوردار است اما این تابلو ها نسبت به نوع چند رنگ از طرفداران کمتری نیز برخوردار هستند.

 

تابلو ال ای دی روان چند رنگ

یکی از بهترین و پر طرفدارترین تابلو های ال دی روان که میتوانند چندین رنگ مختلف را به نمایش در آورند و جذابیت زیادی را نیز ایجاد میکنند تابلو ال ای دی روان چند رنگ میباشد. این تابلو ها تصاویری بسیار جذاب تری را به تصویر میکشند که دلیل آن هم زنده بودن تصاویر میباشد. این تابلو ها میتوانند چندین رنگ مختلف مانند سه رنگ، پنج رنگ  و هفت رنگ را به نمایش در آورند. تابلو الی دی روان چند رنگ برای نمایش تصاویری مناسب هستند که به نمایش در آوردن آنها تنها به چند رنگ نیاز دارد. این تابلو ها همچنین از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.

تابلو ال ای دی روان تمام رنگ

از تابلو های ال دی روان که از دو نوع قبلی جدیدتر نیز میباشد و محبوبیت آن نیز نسبت به تابلو های چند رنگ بیشتر میباشد. تابلو ال ای دی روان تمام رنگ از تابلو هایی است که  تمامی رنگ ها ر ا بدون هیچگونه محدودیتی به نمایش در می آورد. این تابلو ها با توجه به اینکه از قابلیت به نمایش در آوردن تمامی رنگ ها برخوردار میباشد به همین دلیل میتواند جذابیت بیشتری برای رهگذران داشته باشد. توجه داشته باشید که تابلو ال ای دی روان چند رنگ همانطور که از جذابیت بالایی برخوردار است از قیمت بالاتری نیز برخوردار میباشد. برای اینکه بتوانید انواع تابلو ال ای دی روان را باقیمت مناسب تهیه نمایید پیشنهاد میکنیم تابا کارشناسان مجموعه تابلو ساز اچ دی تماس حاصل نمایید. 

انواع تابلو ال ای دی روان

انواع تابلو ال ای دی روان در سطح جامعه قابل مشاهده است چون کسب و کارهای مختلف، به دلایلی تابلوی روان را انتخاب می کنند. تابلوسازی اچ دی لایت متناسب با پیشرفت تکنولوژی، سطح خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد را توسعه بخشیده است. در همین راستا، شاهد طراحی و ساخت انواع تابلو ال ای دی روان به سبک های مختلف می باشیم. هدف کلی از نصب تابلوهای تبلیغاتی، جذب مشتری است. تابلوسازی ال ای دی روان نیز با طراحی فوق العاده ای که دارد، بیش از دیگر انواع تابلوی تبلیغاتی، بینندگان را جذب می کند.

نمونه تابلو ال ای دی روان

در حالت کلی، پیش از سفارش تابلو، با مشاهده نمونه تابلو ال ای دی روان، می توانید انتخاب تابلوی خود را داشته باشید. با مشاهدۀ نمونه کارهای تابلوی تبلیغاتی به سهولت می توانید تابلوی خود را انتخاب کنید. مبنای اصلی تابلوهای ال ای دی روان را لامپ های دیود و ورق های پلکسی تشکیل می دهد. تفاوت قابل توجه این نوع تابلو که حاصل تکنولوژی پیشرفته می باشد، اس ام دی های موجود در این نوع تابلو است.

رنگ ال ای دی، کیفیت، فاصله و تراکم از موارد مهمی هستند، که تعیین کنندۀ قیمت تابلو ال ای دی روان محسوب می شوند. در همین راستا، شاهد نصب انواع تابلو ال ای دی روان در طرح های مختلف هستیم. توجه داشته باشید، نوع ماژول هایی که هنگام تابلوسازی تبلیغاتی به کار برده می شود، تأثیر مستقیم بر روی کیفیت این نوع تابلو خواهد داشت. مشاغل مختلف، می توانند متناسب با نوع کسب و کار خود، از روی نمونه تابلوهای ال ای دی روان، طرح تابلوی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

 

مطالب مشابه