عملکرد کرکره برقی ضد سرقت به چه صورت می باشد؟

کد مطلب : 172
تعداد بازدید : 90
26 اسفند 1399
یکی از عواملی که برای صاحبان فروشگاه ها و یا بانک ها و یا اهالی ساختمان ها بسیار حائز اهمیت است، امنیت است. برای ایجاد امنیت، بهتر است از تجهیزاتی که امنیت را بیشتر می کنند استفاده کنید.
عملکرد کرکره برقی ضد سرقت به چه صورت می باشد؟

یکی از عواملی که برای صاحبان فروشگاه ها و یا بانک ها و یا اهالی ساختمان ها بسیار حائز اهمیت است، امنیت است. برای ایجاد امنیت، بهتر است از تجهیزاتی که امنیت را بیشتر می کنند استفاده کنید. یکی از تجهیزاتی که باعث می شود امنیت مکان ها بیشتر شود، استفاده از کرکره برقی ضد سرقت می باشد. در ادامه این مطلب شما را با این نوع کرکره برقی ها بیشتر آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

عملکرد کرکره برقی ضد سرقت به چه صورت می باشد؟

بهتر است همین ابتدا بدانید که کرکره برقی دارای انواع مختلفی می باشد. یکی از نوع های کرکره برقی، کرکره برقی ضد سرقت می باشد. این نوع کرکره برقی از تیغه های فولادی ساخته شده اند. به همین خاطر این کرکره برقی ها را ضد سرقت می دانند، زیرا تیغه های فولادی ضد ضربه و آسیب می باشد. پس توجه داشته باشید که می توانید با خرید کرکره برقی ضد سرقت، امنیت ساختمان و فروشگاه های خود را بیشتر کنید. شما با استفاده از آنها می توانید امنیت را تضمین کنید.

برخی از افراد اینگونه تصور می کنند که هر نوع کرکره برقی می تواند امنیت ساختمان و فروشگاه را تضمین کند. این افراد باید بدانند که اینگونه نیست. درست است که همه کرکره برقی ها امنیت فروشگاه ها و ساختمان ها را افزایش می دهند، اما استفاده از کرکره برقی ضد سرقت، هیچ نگرانی نخواد داشت.

بر اساس تحقیقاتی که بر روی این نوع کرکره برقی ها انجام شده است، مشخص شده که این کرکره ها با فناوری های جدید و کانال های تقویت شده ای که دارند، از خم شدن تیغه ها جلوگیری می کنند. بنابراین هیچ گونه ضربه ای نمی تواند به آن آسیب وارد کند.

پیش از تولید فناوری کرکره برقی و کرکره های اتوماتیک، از کزکه های آهنی فولادی و آکاردئونی استفاده می شد. این مدل از کرکره برقی ها با گذشت زمان سفت می شوند و همین طور باز و بسته کردن آنها بسسیار کار دشواری بود و انرژی زیادی صرف می کرد.

خوشبخاته با تولید کرکره برقی، اکثر افراد این کرکره ها را جاگزین آن کرکره های قدیمی کردند و امروزه بیشتر افراد برای بیشتر کردن امنیت ساختمان و فروشگاه ها از کرکره برقی های ضد سرقت استفاده می کنند.

تفاوت کرکره برقی ضد سرقت با کرکره برقی معمولی چیست؟

در کرکره برقی های ضد سرقت، یک جاقفلی در قسمت چپ و راست تیغه انتهایی کرکره برقی ها وجود دارد. شما می توانید با نصب این جاقفلی و همین طور یک قفل، تنها خودتان کرکره را بالا و پایین کنید. عملکرد این کرکره ها و قفل ها به این صورت می باشد که شما با ریموت کرکره برقی را پایین می آورید و قفل را در جا قفلی می بندید. این کار امنیت کرکره برقی را بیشتر می کند. با وصل شدن قفل دیگر جریان برق در مدار وجود نخواهد داشت. در واقع با بسته شدن قفل، جریان برق در مدار و موتور قطع می شود. برای باز کردن مجدد کرکره برقی توسط ریموت ابتدا قفل کرکره برقی را باز می کنید تا برق در مدار آن فعال شود، سپس می توانید با ریموت کرکره برقی را بالا ببرید. با وجو این قفل ها کرکره برقی ضد سرقت، امنیت مکان را چندین برابر می کند. همچینین این روش به کرکره برقی شما کمتر آسیب وارد می کند.

عملکرد کرکره برقی ضد سرقت به چه صورت می باشد؟

بنابراین اگر قصد دارید که امنیت ساختمان و یا فروشگاه اتان را بیشتر کنید، و دیگر هیچ گونه نگرانی برای آنها نداشته باشید بهتر است از کرکره برقی ضد سرقت استفاده کنید. با این کار شما هم امنیت را تضمین کرده اید و هم دیگر نگرانی و استرس برای فروشگاه و یا ساختمانتان ندارید.

ویژگی های کرکره برقی ضد سرقت

همانطور که می دانید کرکره برقی ها دارای انواع مختلفی می باشند. یکی از انواع کرکره برقی ها، کرکره برقی ضد سرقت می باشد. یکی از موارد مهم برای فروشگاه ها و ساختمان ها مسئله امنیت می باشد. زیرا امروزه به دلایل مختلف سرقت زیاد شده است و افرادی که صاحب فروشگاه و یا مغازه ای هستند بایستی امنیت آنجا را حفظ کنند.در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی های کرکره برقی ضد سرقت آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

یکی از فناوری هایی که تولید شد و کاربرد های زیادی داشت، فناوری کرکره برقی بود. قبل از تولید کرکره برقی، کرکره ها از جنس آهن بوده اند و به صورت دستی بالا و پایین می شدند. این کرکره های قدیمی امنیت زیادی نداشتند و به راحتی می شد آنها را باز کرد. یکی دیگر از معایب این کرکره ها این بود که بایستی با دست آن را بالا و پایین کرد و نیروی بدنی زیادی باید برای آن صرف می شد.

زمانی که کرکره برقی ها تولید شدند و وارد بازار شدند، بخاطر داشتن ویژگی هایی مثل بالا و پایین بردن کرکره بدون دخالت دست و با یک ریموت و همین طور داشتن امنیت بیشتر، به سرعت جای کرکره های دستی را گرفتند و طرفداران زیادی داشتند. همین طور رفته رفته همه ی معماران و ساختمان ساز ها برای درب وروردی و خروجی پارکینگ هایشان از کرکره برقی استفاده کردند و در نهایت در بسیاری موارد از آنها تا به امروز استفاده شده است.

همه ی کرکره برقی ها دارای امنیت مطلوبی می باشند، اما کرکره برقی های ضد سرقت از همه ی مدل های کرکره برقی امنیت بیشتری دارد و همان طور که از نامش پیداست، ضد سرقت می باشد. در ادامه شما را با ویژگی های این کرکره ضد سرقت بیشتر آشنا خواهیم کرد.

کرکره برقی ضد سرقت چه ویژگی‌هایی دارد؟

اضافه بر اینکه برای کرکره برقی های ضد سرقت می توان از قفل استفاده کرد، روش ها و مورد های دیگری نیز وجود دارد. یکی از روش های دیگر آن این است که می توان به دو طرف ریل آن، قرقره هایی نصب کرد که با آنها درب از ریل خارج نمی شود. حتی اگر ضربه ای شدید به درب وارد شود، ریل های آن خارج نمی شود و آسیبی به کرکره ی شما وارد نمی شود.

عملکرد کرکره برقی ضد سرقت به چه صورت می باشد؟

اغلب افرادی که دارای خزانه های با ارزش و انبار های کالا دارند و یا کالاهای بسیار گران قیمتی می فروشند، بهتر است از این نوع کرکره برقی استفاده کنند و آنها را در محل مورد نظر خود نصب کنند. طلا فروشی‌ها، بانک‌ها، موزه‌ها، بانک ها و بسیاری از مکان های حساس و امنیتی از کرکره برقی ضد سرقت استفاده می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های کرکره برقی ضد سرقت این است که در هر جایگاهی می تواند متوقف شود. این مدل از کرکره برقی مانع ورود نور آفتاب، گرد و غبار،حشرات می شود.

بعضی از کرکره برقی های پیشرفته، به سنسور های مخصوص مجهز است. سنسور این کرکره ها به این صورت عمل می کند که به محض ورود یک فرد مشکوک به ساختمان، به شکل خودکار بالا و پایین می شود. یا چراغ هایش روشن و خاموش می شود. البته ناگفته نماند که راه های دیگری برای اینکه امنیت مکان هایی مثل پارکینگ ها و گاراژ ها وجود دارد که دیگر احتیاجی نیست برای خرید کرکره برقی ضد سرقت هزینه کنید.

شما این امکان را دارید که برای انوع درب پارکیبنگ،جک درب پارکینگ نصب کنید و قیمت جک پارکینگبه نسبت کرکره برقی ضد سرقت بسیار مناسب تر است و همین طور شما این امکان را دارید که با توجه به مدل درب پارکینگ، جک مورد نظر را تهیه کنید.

منبع: تجارت امروز

کلمات کلیدی: کرکره های برقی اتوماتیک ، کرکره فروشگاهی ، کرکره پارکینگی ، کرکره های برقی اتوماتیک آلومینیوم ، کرکره برقی اتوماتیک گالوانیزه ، کرکره شیشه ای ، کرکره شفاف ، کرکره هوشمند ، کرکره پنجره ، کرکره برقی صنعتی ، کرکره های خانگی دستی و اتوماتیک ، درب اتوماتیک ، موتورهای درب اتوماتیک ( بارازانته – ساید – توبلار )، انواع کرکره های فومدار ، تیغه کرکره آلومینیومی ، قیمت کرکره برقی ، تیغه کرکره طرح دار ، درب شیشه ای اتوماتیک ، درب اتوماتیک سکشنال ، کرکره آلومینیوم ، کرکره اتوماتیک ، موتورهای کرکره شیشه ای ، موتور کرکره برقی ، موتور کرکره شیشه ای ، موتور کرکره پارکینگی ، موتور کرکره فروشگاهی ، موتور کرکره صنعتی،درب-شیشه-ای.درب اتوماتیک ، انواع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک پارکینگی ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک تاشو ، درب اتوماتیک لولایی ، درب اتوماتیک شیشه ای تاشو ، درب اتوماتیک فروشگاه ، درب شیشه ای فروشگاه ، درب اتوماتیک لولایی (SWING) ، درب لولایی شیشه ای ، درب اتوماتیک با موتور زیر سقفی ، کرکره برقی ، کرکره های برقی اتوماتیک ، درب اتوماتیک تمام گرد ، درب اتوماتیک لولایی شیشه ای ، درب لولایی ، درب فروشگاهی اتوماتیک ، در لولایی اتوماتیک ، درب اتوماتیکی ، درب پارکینگ ، درب اتوماتیک ریلی ، درب کرکره ای ، درب اتوماتیک ضد سرقت ، درب اتوماتیک سکشنال ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک کرکره ای با موتور زیر سقفی ، کرکره اتوماتیک با موتور سانترال ، درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد ، درب اتوماتیک تمام گرد شیشه ای ، درب های اتوماتیک تاشو ، درب اتوماتیک تاشو شیشه ای ، درب‌ اتوماتیک پارکینگی ، درب‌ های اتوماتیک ، دربهای پارکینگ ، امنیت درب های اتوماتیک ، پیدایش درب های اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای فروشگاه ، درب اتوماتیک نیم دایره ، درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب شیشه ای اتوماتیک،درب ریموت دار ،درب ریموتی ،کرکره ریموتی ،کرکره های ریموت دار ،تیغه کرکره ریموت دار ،کرکره پلی کربنات ، درب اسلایدی ،تیغه کرکره گاپا،تیغه کرکره فوم دار ، کرکره های برقی اتوماتیک بابل ، کرکره های برقی اتوماتیک مازندران

مطالب مشابه