راهنمای خرید DVR داهوا و سیستم مداربسته مناسب

کد مطلب : 167
تعداد بازدید : 27
9 اسفند 1399
در دنیای امروز، برقراری امنیت و آرامش خاطر در محیط پیرامون نیازمند تجهیزات کامل و مناسبی از سیستم دوربین مداربسته است. این تجهیزات شامل دوربین مداربسته، دستگاه ذخیره ساز، کابل ها، هارد، تجهیزات نصب و ... می شوند.
راهنمای خرید DVR داهوا و سیستم مداربسته مناسب

محصولات دوربین مداربسته داهوا، به علت قابلیت هایی که دارند به عنوان انتخاب اول در بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ هستند.

خرید DVR داهوا، اصلی ترین بخش انتخاب یک سیستم نظارت تصویری است، چرا که بارها دیده شده افراد دوربین هایی با رزولوشن بسیار بالا تهیه کرده اند اما توسط دستگاه ذخیره ساز یا DVR مورد نظر آن ها پشتیبانی نمی شود و یا دارای تکنولوژی کاملا متفاوتی از هم هستند. در این متن، نکات حائز اهمیت در خرید DVR داهوا را شرح خواهیم داد.

چرا خرید DVR داهوا ضرورت دارد؟

دستگاه ذخیره ساز یا DVR در انواع مختلفی ارائه شده اند و در سیستم بستر آنالوگ نقش تبدیل سیگنال های آنالوگ به دیجیتال را دارند. دستگاه ذخیره ساز داهوا به صورت تحت شبکه (NVR) یا بستر آنالوگ  (DVR)عرضه شده است. DVR داهوا در تکنولوژی های HDCVI و آنالوگ ابتدایی می باشد.

سیستم های آنالوگ قدیمی و ابتدایی به علت قابلیت های محدود و ارائه تصاویر با رزولوشن محدود، از چرخه تولید خارج شده اند و جای خود را به تکنولوژی های جدید داده اند. با خرید DVR داهوا، می توان قابلیت های نظارتی چون:

. امکان انتقال تصویر و دریافت تصاویر از راه دور و بدون هیچی وقفه را داشت.

. خرید DVR داهوا، این امکان را فراهم می سازد تا تمام وقایع محیط پیرامون را در قالب هشدار از طریق ایمیل، نرم افزار انتقال تصویر و آژیر دریافت نمایید.

. یکی از برتری محصولات داهوا عدم ارسال هشدارهای کاذب است. داهوا با ارائه DVR های جدید خود در تکنولوژی های WizSense و WizMind، نگرانی شما را در خصوص هشدارهای کاذب به حداقل رسانده است.

. دستگاه های سری X داهوا، با قابلیت پنتابرید (Pentabrid) امکان استفاده از دوربین های مداربسته با تکنولوژی های مختلفی چون ( AHD، CVI، TVI و IP) را به صورت همزمان را برای شما فراهم می آورند.

. خرید DVR داهوا، این امکان را برای شما فراهم می سازد تا با استفاده از قابلیت های IVS (چون : عبور از خط فرضی (Tripwire)، ورود به منطقه ممنوع (Intrusion)، تغییر صحنه (Scene Change) و ...) محیط پیرامون خود را تحت کنترل و نظارت قرار دهید.

. شما با خرید DVR داهوا از سری X، دیگر محدودیتی در خصوص فضای ذخیره سازی یا هارد نخواهید داشت، چرا که این سری محصولات داهوا از قابلیت فشرده سازی H.265+ بهره گرفته اند که می توانند حجم تصاویر و پهنای باند را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند و هر پورت ساتای آن ها، می تواند از یک هارد 10TB پشتیبانی کند.

انتخاب و خرید DVR داهوا

محصولات داهوا، آنقدر متنوع و گوناگون است بنابراین انتخاب از میان آن همه محصول نیازمند مشخص کردن نیازها، قابلیت ها و دریافت مشاوره و راهنمایی از یک نصاب حرفه ای یا کارشناس متخصص نظارت تصویری است. در ادامه شما را با پر فروش ترین DVRهای داهوا، آشنا می سازیم تا فرآیند خرید DVR داهوا شما به سرعت انجام شود.

. DH-XVR5104HS-4KL-X: این دستگاه ذخیره ساز داهوا، یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین DVRهای 4 کانال سری  Xداهواست و می تواند تصاویر با رزولوشن 4K را به صورت 7pfs و رزولوشن 4MP را به صورت 15pfs ذخیره نماید. این محصول با پشتیبانی از یک هارد 10TB، قابلیت و فرمت فشرده سازی H.265+ امکان ذخیره سازی تصاویر بیشتری را برای شما فراهم می سازد.

همچنین، این محصول در دسته Pentabrid (پنتابرید) است و علاوه بر پشتیبانی از 4 کانال بستر آنالوگ می تواند از 2 دوربینIP پشتیبانی کند (2+4).

در نهایت شما می توانید با توجه به مشخصات فنی و پهنای باند، از تعداد دوربین های بستر آنالوگ آن کاسته و به تعداد دوربین های تحت شبکه یا IP آن اضافه کنید و در نهایت 6 عدد دوربین IP تا رزولوشن 8MP و پهنای باند 24Mbps را مورد نظارت خود قرار دهید.

با خرید DVR داهوا با مدل مذکور می توانید به قابلیت تشخیص چهره و تمام قابلیت های هوشمند یا IVS دسترسی داشته باشید و اعلانات لازم را در خصوص هر گونه تغییر در محیط دریافت نمایید. از دیگر قابلیت های این محصول، ضبط صدای محیط پیرامون است.

. DH-XVR5108H-4KL-X: این DVR هشت کانال (4+8) نیز قابلیت های مشابه با DVR چهار کانال مذکور دارد با این تفاوت که شما می توانید در نهایت 12 عدد دوربین IP تا رزولوشن 8MP و پهنای باند 48Mbps را نظارت کنید.

. DH-XVR1B04H: این محصول از مقرون به صرفه ترین سری های داهواست و به سری Cooper و یا اقتصادی معروف است، در دسته پنتابرید جای دارد و 4 کانال (2+4) است، همچنین امکان ارائه 6 عدد دوربین IP با رزولوشن 6MP و پهنای باند 24Mbps را دارد و امکان ضبط صدای محیط پیرامون را برای شما فراهم می سازد.

. DH-XVR1B08H: این محصول نیز در سری کوپر جای دارد، 8 کانال (4+8) است و دارای قابلیت های مشابه DH-XVR1B04H می باشد، همچنین امکان ارائه 6 عدد دوربین IP با رزولوشن 6MP و پهنای باند 48Mbps را دارد.

منبع: ایسنا

کلمات کلیدی: دوربین مدار بسته بابل ، دوربین مداربسته مازندران ، آموزش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش دوربین مدار بسته ، نصب دوربین مدار بسته  ،  دوربین های مدار بسته ، دوربین مدار بسته ، اموزش دوربین مدار بسته ، دوربین مداربسته ، اموزش نصب دوربین مدار بست ، دوربین های مداربسته ، دوربین تحت شبکه ، طریقه نصب دوربین مدار بسته ، نصب دوربین های مدار بسته ، دوربینهای مدار بسته ، دوربین ip ، نصب دوربین مداربسته ، آموزش نصب دوربین ، آموزش دوربین مدار بسته ، دوربین مدار بسته اموزش ، دوربین های تحت شبکه ، راهنمای نصب دوربین مدار بسته ، دوربین های مدار بسته ، سیم کشی دوربین مدار بسته ، دوربین های مدار بسته آموزش ، دوربین مدار بسته طریقه نصب ، بهترین دوربین مدار بسته ، تجهیزات دوربین مدار بسته ، دوربین مدار بسته کوچک ، دوربینهای مدار بسته ، دوربین مدار بسته آموزش نصب ، دوربینهای مداربسته ، روش نصب دوربین مدار بسته ، آموزش دوربین های مداربسته ، اموزش نصب دوربین مداربسته ، اموزش نصب دوربین مدار بسته ، نقشه دوربین مدار بسته ، نصب دوربین مدار بسته ، طریقه نصب دوربین مداربسته ، طرز کار دوربین مدار بسته ، مدار بسته ، نقشه نصب دوربین مدار بسته ، اموزش نصب دوربین ، بازاریابی دوربین مدار بسته ، قیمت دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته بابل , دوربین مدار بسته مازندران ،, لیست قیمت دوربین مدار بستهcctv price list , camera price list , camera price , CCTV price , C C T V price list ,  , ip camera

مطالب مشابه